Agencja eventowa Poznań, budujemy stoiska na targi.

Oferujemy zabudowy targowe wykonane z konstrukcji aluminiowych: kratownicy Global Truss, systemu Mframe (moduły ramowe) oraz systemów targowych typu Octa (profile). Jesteśmy agencją eventową z Poznania, ale działamy na terenie całego kraju.Realizujemy gotowe projekty, a także tworzymy je od podstaw w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty, możemy stworzyć całe wydarzenie począwszy od projektu stoiska i wizualizacji 3D, poprzez zabudowę aż do obsługi technicznej podczas samego wydarzenia. Pomagamy także w przygotowaniu materiałów reklamowych. Posiadamy również rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego z pełnym zaufaniem można powierzyć nam kompleksową organizację eventu.

Doskonałe rozwiązanie do zabudowy targowej oraz scenicznej stanowi aluminiowa kratownica renomowanej firmy Global Truss w systemie Quadro i Duo - odpowiednio 4 i 2-rurowa, złożona z prostych i łukowych elementów. Świetnie sprawdzi się w przypadku dużych i średnich projektów. Modułowa konstrukcja stanowi idealną podstawę do montażu wszelkiego rodzaju oświetlenia, nagłośnienia, ścianek, telewizorów oraz banerów (zajmiemy się ich przygotowaniem i wydrukiem).

W naszej ofercie znajduje się również system Mframe, pozwalający na tworzenie zabudowy kreatywnych i nietypowych konstrukcji opatrzonych drukowaną grafiką. Standardowa wysokość ścian to 2,5 m, ale dzięki rozbudowanemu systemowi możliwa jest budowa zarówno wyższych jak i niższych konstrukcji i długości. Narożniki ścian mogą być ustawione standardowo jak i pod dowolnym kątem czy nawet łukiem. Całości dopełnia możliwość zadaszeń (także łukowych), podświetleń, lad, półek, monitorów, telewizorów etc. System ten jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla niewielkich powierzchni, idealny do prezentacji w galeriach handlowych, pokazów premierowych, eventów, wystaw etc.

Budujemy także stoiska w oparciu o standardowy system targowy typu Octa. System ten składa się z profili pozwalających na stawianie i łączenie ścianek o szerokościach elementów od 45 lub 95 cm i maksymalnej wysokość 250 cm, które w odpowiednich konfiguracjach umożliwiają realizację zróżnicowanych konstrukcji - prostych stoisk targowych, schowków, stołów, lad, ekspozytorów, tablic itp. Profile te mogą stanowić również element zaplecza lub być uzupełnieniem zabudowy z kratownic. Standardowo zabudowa wykończona jest wypełnieniami z białych płyt HDF lub PCV z możliwością oklejenia w dowolnym kolorze, naklejenia logotypów, oklejenia folią z dedykowaną drukowaną grafiką lub wykonanie nadruku bezpośrednio na płytach.

Posiadamy niezbędny sprzęt pozwalający zbudować stoisko, stworzyć cały event czy zorganizować konferencję od A do Z, a także niezbędny wyposażenie eventowe, które również wypożyczamy. Posiadamy m.in.:

- Sprzęt audio-video: głośniki, mikrofony, projektory, telewizory, miksery audio-video

- Oświetlenie: wielowariantowe i wielobarwne oświetlenie LED, ruchome głowy, gobo oraz systemy sterowania oświetleniem

- Osprzęt konferencyjny: stoły, krzesła, projektory, nagłośnienie

Zapraszamy do kontaktu. Stworzymy indywidualny projekt w oparciu o Państwa potrzeby lub zaproponujemy gotowe rozwiązanie. Jesteśmy otwarci również na Państwa pomysły dotyczące realizacji oraz projektu stoiska wystawienniczego.


www: http://zabudowatargowapoznan.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stoiska targowe

Podesty sceniczne - stoiska targowe, zabudowa targowa.